Yukarı Git

Çakıl Mozaik/Podima

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj
Doğal Taş Yer Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Doğal Taş Yer Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Demirtaş Maden Mermer Kuyumculuk İnşaat Turizm Ticaret Ltd. Şti.
Kızılkilise Mevkii Demirtaş Kasabası, 07400, Alanya, Antalya, Türkiye
0242-5161317
0242-5161317
Kısa Tanım
Derenin deniz ağzı olan bölgelerden eliptik formlarda ve farklı renklerde (siyah, beyaz, gri, sarı, kırmızı, yeşil ve bej) olmak üzere tek tek elle toplanan çakıllar; renk ayırımı ve boyutlarına ayrıldıktan sonra bilgisayar destekli tasarım yardımı ile kullanılacak desene göre kalıplar hazırlanır. Yerinde ve file üzerine uygulama olarak 2 ayrı şekilde uygulama yapılabilir. Yerinde uygulama için 8 cm derinlik, file üzerine uygulama için ise montaj yapılacak alanda 2 cm derinlik şartı aranır.
Uygulama Alanları
Dış mekân: Bahçe, teras, balkon, sahanlık, havuz çevresi vb. yerlerde seramik, granit, mermer, traverten gibi yer döşemeleri arasında, göbek veya bordür olarak; ayrıca bahçede çiçeklik ve çim alan çevresinde, yürüyüş yollarında, garaj, otopark sahalarında uygulanabilir.
İç mekân: SPA, giriş, salon ve hollerde göbek veya bordür şeklinde, seramik, granit, mermer malzeme arasında uygulanabilir.