Yukarı Git

Çakıl Mozaik

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Çakıl Mozaik fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çakıl Mozaik teklifinizi hemen alın!
OLBIA STONE
Soğucaksu Mah. 2.İnönü Cad. No:91/A, 07112, Aksu, Antalya , Türkiye
0242-4612809
0242-4612809
Facebook
Kısa Tanım
Derenin deniz ağzı olan bölgelerden eliptik formlarda ve farklı renklerde (siyah, beyaz, gri, sarı, kırmızı, yeşil ve bej) olmak üzere tek tek elle toplanan çakıllar; renk ayırımı ve boyutlarına ayrıldıktan sonra bilgisayar destekli tasarım yardımı ile kullanılacak desene göre kalıplar hazırlanır. Yerinde ve file üzerine uygulama olarak 2 ayrı şekilde uygulama yapılabilir. Yerinde uygulama için 8 cm derinlik, file üzerine uygulama için ise montaj yapılacak alanda 2 cm derinlik şartı aranır.
Uygulama Alanları
Dış mekân: Bahçe, teras, balkon, sahanlık, havuz çevresi vb. yerlerde seramik, granit, mermer, traverten gibi yer döşemeleri arasında, göbek veya bordür olarak; ayrıca bahçede çiçeklik ve çim alan çevresinde, yürüyüş yollarında, garaj, otopark sahalarında uygulanabilir.
İç mekân: SPA, giriş, salon ve hollerde göbek veya bordür şeklinde, seramik, granit, mermer malzeme arasında uygulanabilir.
Teknik Özellikler
Renk: Siyah, beyaz, gri, sarı, kırmızı, yeşil ve bej