Yukarı Git

Dilatasyon Profilleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Uygulama, Montaj
Dilatasyon Profili fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dilatasyon Profili teklifinizi hemen alın!
Net Yapı Malzemeleri Ltd. Şti.
Seyrantepe Mah. Narin Sok. No:18/A, 34418, Kağıthane, İstanbul, Türkiye
0212-2693393
0212-2691980
Kısa Tanım
Dilatasyon derzi betonarme, çelik veya kagir yapılarda yapı öğelerinin genleşme, kısalma veya oturmalardan dolayı binada meydana gelecek hasarları önlemek için bırakılır. Bu nedenle doğru profil seçiminde yeterli dikkat gösterilmelidir.Yanlış seçim yüzey kaplamasında çatlaklara, kenarlarda kırılmalara neden olur. Net Yapı Dilafix dilatasyon profilleri özel olarak hazırlanmış kalıplarımız kullanılarak alüminyumdan çekilmiş olup sürtünme ve basınca dayanıklıdır.
Uygulama Alanları
Dilafix dilatasyon profillerimiz, dilatasyon derzi bulunan ve bu derzleri güvenli ve uygun bir biçimde kapatmak üzere üretilmiş olup alışveriş merkezleri, fabrika binaları, konutlar, otopark, otel inşaatları ve dilatasyon bulunan yapılarda kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Alüminyum profillerimiz ETIAL 60 (ALGMSI 0,5 F 22) kalitesindeki alüminyumdan çekilmiş olup sürtünme ve basınca dayanıklıdır. Profillerimizde kullanılan fitiller ise DIN normlarına uygun olarak EPDM’ den üretilmiştir. Kimyasal maddelere, yırtılmaya ve aşınmaya karşı dirençlidir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001