Yukarı Git

Dilatasyon Profilleri, Köprü Genleşme Derzleri ve Elastomer Mesnetler

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Dilatasyon Profili fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dilatasyon Profili teklifinizi hemen alın!
Arfen İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ömerli Mah. Atatürk Sanayi Bölg. Hakkı İleri Cad. Gülce Sok. No:22, Hadımköy, İstanbul , Türkiye
0212-4851615
0212-4851677
Kısa Tanım
Arfen yüksek kalitede standardı ile üretilen bina dilatasyonları, köprü genleşme derzleri ve elostomer mesnet üretiminde yapı sektörünün ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
Uygulama Alanları
Hastaneler, alışveriş merkezleri, konutlar, oteller, kamu binaları, endüstriyel yapılarda yol ve viyadük projelerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Bina dilatasyonları AL 6063 alüminyum ve TPE fitilden imal edilmektedir.
Çelik takviyeli kauçuk köprü genleşme derzleri: Arfen çelik takviyeli kauçuk köprü genleşme derzleri, su geçirimsiz kauçuk ve çelik plakalardan oluşan, genleşme hareketlerini sönümleyebilen bir derz sistemidir. Kauçuk yüzey yağ, gres, petrol, güneş ışınları kar ve tuzlama kimyasallarına karşı dayanıklıdır.
Elastomerik mesnetler: Arfen köprü mesnetleri; su geçirimsiz kauçuk ve çelik plakalardan oluşup, üst yapıdan gelen yükleri doğru ve uygun şekilde köprü ayaklarına aktarmada kullanılırlar. Bu sistemler fabrikamızda tabii kauçuk (NR) veya kloropren (CR) plakalar (bazı durumlarda sadece kauçuk) ve çelik plakaların yüksek ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile oluşurlar.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, CE, BS 5400, DIN 4141, TS EN 1337-3, AS 5100-4