Yukarı Git

X-TEND Paslanmaz Çelik Ağ

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Yabancı Ortaklığı
Hizmetler:
Proje, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Korkuluk ve Küpeşte fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Korkuluk ve Küpeşte teklifinizi hemen alın!
Carl Stahl
Barbaros Mah. Ahlat Sok. Varyap Meridian E1 Blok Kat:11 D:87, 34746, Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0216-6885274
0216-6885276
Facebook
Twitter
Instagram
Kısa Tanım
Paslanmaz AISI 316 çelik malzemeden oluşan hafif, sağlam ve esnek bir üründür. İç ve dış mimari uygulamalar, emniyet ağ sistemleri ve basit korkuluk dolgusundan karmaşık yapılara kadar çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.
Uygulama Alanları
Konut, alışveriş merkezleri, otel, klinik, işyeri, hükümet binaları, müze, köprü, villa, havalimanı, sosyal tesislerdeki tüm korkuluklar, merdiven boşluk alanları, hayvanat bahçesi, helikopter pisti, güvenlik ağları, cephe tasarımı, dekorasyon, taşıyıcı strüktür, top yakalama ağları
Teknik Özellikler
1 – 4 mm çapında olan paslanmaz AISI316 çelik halkaların sıkıştırılarak esnek, şeffaf ve paslanmaz çelik örgü elde edilmiş olur. X-TEND aşırı yüklere dayanma kapasitesi ve düşük öz ağırlık özelliğine sahiptir. Halkalar friksiyon preslenmiştir. Özel gereksinimleri olan projeler için karartılmış ağ versiyonu seçeneği de mevcuttur. X-TEND süresiz olarak şeklini korur ve genel bakım gerektirmez.
Kalite Garanti Belgeleri
DIBT (Deutsche Institut für Bautechnick) Almanya’nın en yüksek inşaat denetim kurumu tarafından onaylı ve ETA (European Technical Approval ) ETA-10/0358 sertifikalı, ISO 14001:2004, ISO 9001:2008