Yukarı Git

Solid Polikarbonat Levha

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Polikarbonat Levha fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Polikarbonat Levha teklifinizi hemen alın!
Işık Plastik A.Ş.
G.O.S.B Mustafa Paşa Mah. İhsan Dede Cad. No:101, 41480, Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-7512235
0262-7512240
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
Polikarbonat solid levhalar; 20 ton/gün kapasiteli, yüksek donanımlı Omipa hattında üretilmektedir. Şeffaf levhalarımızın saflığını korumak için, üretim hattı bir “temiz oda” (clean room) içine izole edilmiştir. %100 orijinal hammadde, levhalarımızın mükemmel ışık geçirgenliğinin (%88) ve düşük pusluluk değerlerinin sırrıdır. Yaratıcılıkta sınır tanımayan modern projeler yeni malzemelere ihtiyaç duyuyorlar. Mühendislik ve Ar-Ge departmanımız, rengi, ışık geçirgenliği ya da ısı yansıtma değerleri ne olursa olsun, ürün spesifikasyonlarınızı karşılayacak çözümleri sunulabilmekte, sürekli olarak yeni projelerden gelen talepler doğrultusunda yeni formüller üretmektedirler. Gürültü bariyerlerinde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş CE belgeli SOUNDBLOCK markalı polikarbonat plakalarımız, Avrupa ve Türkiye’de birçok otoyol ve demiryolu projesinde kullanılmaktadır. 12 mm SOUNDBLOCK polikarbonat levhaların hava kaynaklı ses yalıtımı 31dB’dir ve Avrupa Standartları EN 14388’e göre B3 sınıfına girmektedir.
Uygulama Alanları
Ses bariyerleri, güvenlik ve polis kalkanları, reklam panoları, vending makine önleri, POP posterleri, tanıtım stantları, aydınlatma ve armatür sektörü, çatı ve cephe kaplaması, kaskların önündeki vizörler, otobüs durakları, stadyum, spor salonlarının çatı kaplaması, otopark çatıları
Teknik Özellikler
Kalınlık: 1.5 mm – 15 mm
Ebatlar: En: 2050 mm Boy: max 12.000 mm
Işık geçirgenlik: 88 %
Kullanım sıcaklığı: -40°C +120°C
Yanmazlık s B2/Class 4/UL 94 HB
Renkler: Şeffaf, beyaz, opal, bronz, mavi, yeşil
UVP: Her iki yüzeyi UV korumalı
Mükemmel dış ortam dayanımı
Kalite Garanti Belgeleri
TSEK, ISO 9001:2008