Yukarı Git

Dekoratif Metal Laminatlar

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Metal Levha fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Levha teklifinizi hemen alın!
Berk Laminat Ahşap San. ve Tic. Ltd. Şti.
Kağıthane Cad. Ak Apt. No:19/A, Kağıthane, İstanbul , Türkiye
0212-2954755
0212-2954759
Kısa Tanım
Dekodur ürün portföyü içerisinde yer alan ürünler; manyetik/mıknatıslı metal laminatlar, doğal ortamda oksitlendirilmiş metal laminatlar, gerçek amber/ kehribarlı laminatlar, rustik alüminyum laminatlar, antik bakır laminatlar, starline-ayna efektli laminatlar, stratos 3D efektler, doğal ebru tekniğiyle yapılan metal laminatlar, digital laminatlar, engraving - pantograf yönlendirme levhaları için laminatlar, ağaç kabuklarından yapılan laminatlar. Dekodur ilham verir. Her deseni farklı, her rengi orijinaldir. Tasarımlarınıza farklılık katar.
Uygulama Alanları
Mutfak mobilyaları, banka dekorasyonları, bekleme salonları, ofis mobilyaları, alışveriş merkezleri, havalimanları, metro-otobüs istasyonları, yat - tekne ve gemi dekorasyonları, mağazalar, iş merkezleri, oteller, asansör kabinleri, binalar, mağaza vitrinleri, kapı yüzeylerinde, kolon kaplamalarında, giriş bankolarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Dekodur dekoratif metal laminat HPL ürünleri 244x122 cm ebadında üretilmektedir. HPL plakalevha üretiminde doğal ve geri dönüşümlü (biyolojik olarak % 100 yenilenebilen) olan hammadde kaynakları kullanılmaktadır. Diğer metal HPL ürünlerden farklı olarak devrimci, ekolojik ve değerli yeni bir üründür. Almanya/Dresden’deki ahşap teknolojileri laboratuarında analiz ve sertifikalandırılan ürünler bir ilk olarak formaldeit ve fenol ihtiva etmemesi sebebiyle CO2 emisyonunun azaltılması ve iklimin korunmasına önemli ölçüde katkı sağlar.
Kalite Garanti Belgeleri
EN 438, DIN-4102 standartlarına göre < 0,01 PPM AAC formaldeit emisyonu %100 biyolojik olarak yenilenebilen ürün