Yukarı Git

Lif Takviyeli Çimentodan Mamul, Kağıt, PP ve PET Kaplı Levhalar

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Çimento Bağlayıcılı Levha fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çimento Bağlayıcılı Levha teklifinizi hemen alın!
Hekim Yapı Endüstrisi San. ve Tic. A.Ş.
Güzelyalı Mah. İstasyon Cad. Egemen Sok. No:11/2, 34903, Pendik, İstanbul , Türkiye
0216-4930493
0216-4942822
Kısa Tanım
Çimento, mikronize olarak öğütülmüş silis ve selüloz elyafından oluşan karışımdan, Hatscheck teknolojisi ile basınçlı buhar altında otaklavlanarak üretilmektedir. Üzerleri kağıt, PP veya PET ile lamine edilmektedir. Fibercementlam levhalar, tavan dahil her türlü iç mekân kaplamasında, ara bölmelerde ve ıslak hacim uygulamalarında kullanılmaktadır
Uygulama Alanları
Binalarda iç cephe kaplama elemanı, asma tavan elemanı, dekoratif amaçlı uygulamalar, ıslak hacimlerde ara bölme ve iç cephe kaplama elemanı olarak uygulanabilmektedir.
Teknik Özellikler
1250x2500 mm veya 1250x3000 mm boyutlarında üretilmektedir. Kalınlıkları 6 mm ve 20 mm arasında değişmektedir. Ana yapıyı oluşturan levhalar EN 13501-1'e göre A1 sınıfı yanmaz yapı elemanlarıdır. Yangına dayanıklı olup, mevcut yangının yayılmasına engel olur. Asbest ve formaldehit dahil olmak üzere hiçbir tehlikeli veya toksik madde içermez. Isıya, neme, suya, donmaya ve darbelere dayanıklıdır. İyi bir ısı ve ses yalıtımı sağlar. Haşerelere ve bakterilere karşı dayanıklıdır. Boya gerektirmez, özel bir bakım istemez. Yüksek ısılarda dahi toksik gaz emisyonu yoktur. Uzun ömürlü ve çevre dostudur. Özellikle PP ve PET kaplı olanlar kirlendiğinde kolayca silinebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, OHSAS 18001, Yanmazlık Sertifikası (A1), Rusya Fed. Sağlık Sertifikası, Ukrayna Hijyen Sertifikası