Yukarı Git

Akrilik Levhalar

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Akrilik Levha fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Akrilik Levha teklifinizi hemen alın!
Işık Plastik A.Ş.
G.O.S.B Mustafa Paşa Mah. İhsan Dede Cad. No:101, 41480, Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-7512235
0262-7512240
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
Tabela ve teşhir sektörleri için kristal parlaklığında, kolay formlanabilir, kıvrılabilir ve işlenebilir akrilik levhalar üretilmektedir. Uniform malzeme kalınlıkları sayesinde, bu levhalar baskı ve lazerle işleme için en uygun akrilik plakalardır. Çok iyi UV ve dış ortam dayanımları sayesinde açık hava uygulamaları için en mükemmel şeffaf malzemelerdir. Akrilik, camın yarı yoğunluğunda olup, 17 kat daha sağlamdır. Soğuk büküm yapılabildiğinden, montaj anında istenen form verilebilir.En çok bilinen kullanım alanları, ışıklıklar, separatörler vb. Policam SoundBlock, gürültü bariyerleri için özel olarak geliştirdiğimiz akrilik levhaların markasıdır. Genellikle 12 ve 15 mm kalınlıklarda kullanılan bu levhalar, CE sertifikasına sahip olup Avrupa ve Türkiye’de birçok otoyol ve demiryolu projelerinde kullanılmaktadır.
Uygulama Alanları
Ses bariyerleri, güvenlik ve polis kalkanları, reklam panoları, vending makine önleri, POP posterleri, tanıtım stantları, aydınlatma ve armatür sektörü, çatı ve cephe kaplaması, kaskların önündeki vizörler, otobüs durakları, stadyum, spor salonlarının çatı kaplaması, otopark çatıları
Teknik Özellikler
Kalınlık: 1.5 mm – 15 mm
Ebatlar: En: 2050 mm Boy: max 12.000 mmm
Işık geçirgenlik: 92 %
Yanmazlık sınıfı: B2/Class 4/UL 94 HB
Renkler: Şeffaf, beyaz, opal, difüzörlü beyaz
Kalite Garanti Belgeleri
TSEK, ISO 9001:2008