Yukarı Git

Doğal Ahşap Kaplama Yüzeyleri

Firma ve Ürün İlişkisi:
Bayi, Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Taahhüt
Ahşap Levha fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ahşap Levha teklifinizi hemen alın!
MYS Marmara Yapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. (Eski Kayışdağı Yolu Cad.) No:97 Kat 4 Özce-Yılmaz İş Merkezi, 34752, Ataşehir, İstanbul, Türkiye
0216-5772066
Kısa Tanım
Marka Selection ile doğal ahşap kaplamalar çağdaş finişler uygulanarak kullanıma hazır hale getirilir. Marka Selection hazır finişli paneller tercih edildiğinde nihai ürün kalitesi, görsel bütünlük ve maliyetler kontrol altında tutulmaktadır. Bu sayede birden fazla imalatçıların yer aldığı projelerde desen ve finiş kalitesinde süreklilik yakalanmakta, münferit imalat hatalarına karşı önlem alınmaktadır. Marka Selection; özel ahşap kaplama seçenekleriyle, yüksek kaliteli ve benzersiz finişleri ile tasarımcıların projelerinde aradığı tüm özellikleri taşımaktadır.
Uygulama Alanları
Ahşap kaplamalı duvar panelleri, kapılar, sabit ve hareketli mobilyalar
Teknik Özellikler
Doğal ağaç kaplamalar uzmanlar tarafından seçilerek MDF panellere veya tercihe göre HPL laminat üzerine preslenir. Standart ebatlar: 122 x 305 cm,122 x 250 cm
Çağdaş doku ve görsel sonuç elde etmek için boyama, kumlama ve fırçalama gibi işlemler sonrası su bazlı cilalar ile süper mat finiş, saten veya high gloss cila uygulanır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, FSC, PEFC