Yukarı Git

Laminat Plaka ve Levhalar

Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Ahşap Levha fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ahşap Levha teklifinizi hemen alın!
Berk Laminat Ahşap San. ve Tic. Ltd. Şti.
Kağıthane Cad. Ak Apt. No:19/A, Kağıthane, İstanbul , Türkiye
0212-2954755
0212-2954759
Kısa Tanım
Türkiye stoklarından hizmet verilen ürünler: Standart laminat, postforming laminat, metal laminat, kompakt laminat, dış cephe kompakt laminatı, astar laminat
Uygulama Alanları
Mutfak, banyo mobilyaları, banka dekorasyonları, okul mobilyaları, hastane mobilyaları, dinlenme tesisleri, laboratuarlar, depo rafları, büyük mağazaların ürün rafları, metrolar, toplu taşıma araçları, bekleme salonları, mutfak tezgâhları, banyo tezgâhları, ofis mobilyaları, masa tablası, tuvalet ve duş bölücü panelleri, fuar standları, fastfood masaları, oyun salonları, vapurlarda, otobüslerde, gemi yapımında, kontrol panellerinde, kapı yüzeylerinde, binaların dış cephe kaplamasında, balkon giriş ve merdiven korkuluklarında, çocuk bahçesi mobilyalarında, oturma banklarında, geniş bir kullanım alanı bulur.
Teknik Özellikler
Lamicolor yüksek basınç laminatı [hpl] antistatiktir, antidusttır (toz tutmaz), sıcak su, sigara ateşi ve aleve dayanıklıdır. Aşınma ve leke tutmama özellikleri maksimum değerler taşır. Hijyen ve steril gerektiren şartlar isteyen mekânlar için ideal bir malzemedir. Ulraviyole ışınlardan ve asitlerden etkilenmez. Temizlik ve bakım konusunda masraf gerektirmez. Rutubete dayanıklıdır. Lamicolor laminatın 450 renk 25 farklı yüzey çeşitliliği ile çork farklı renk kombinasyonu yaratılır.
Ebatlar: 244x122 cm - 280x130 cm - 305x130 cm - 420x130 cm - 420x161 cm
Kalite Garanti Belgeleri
EN 438 – EN 12721 – ISO 1183