Yukarı Git

Paslanmaz Kompozit Panel

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Giydirme Cephe Sistemi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giydirme Cephe Sistemi teklifinizi hemen alın!
Saray Döküm ve Madeni Aksam San. Turizm A.Ş.
Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No:89, 34209, Güneşli, İstanbul, Türkiye
0212-5504947
0212-5158100
Kısa Tanım
Saray paslanmaz çelik kompozit panelleri korozyona uğramaz ve paslanmaz. Ürün kullanım süresi boyunca zor doğa koşullarında problemsiz yüksek performans sağlar. Paslanmaz çeliğin doğal güzelliğine vurgu yaparak iç ve dış mekân kaplamalarına fark yaratan mimari çözümler sunar.
Uygulama Alanları
Her tür yapıların (İş merkezleri, havaalanı, hastane, konut, alışveriş merkezleri vb.) dış veya iç mekânlarında estetik ve fonksiyonel ihtiyaçları karşılamakta kullanılır.
Teknik Özellikler
Dış yüzeyi 0,40 mm satine desenli paslanmaz çelik levha; LPDE çekirdek ara dolgusu et kalınlığı 3,20 mm LDPE dolgu ve iç yüzeyi 0,40 mm paslanmaz çelik levha olmak üzere standart toplam 4 mm kalınlığında üretilmektedir. İsteğe göre 6 mm kalınlığında da üretim yapılabilir. Saray Paslanmaz Çelik kompozit paneller yangın yalıtımını bakımından EN 13501–1 standartlarına göre B1 sınıfı olarak da üretilmektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO:9001, TSE, TSEK, GOST-R, UKRAYNA, ODTÜ ve Alman MPA DRESDEN YANMAZLIK SERTİFİKASI
20 yıl malzeme garantisi verilmektedir.