Yukarı Git

Panel Cephe Sistemi

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Bayi
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Giydirme Cephe Sistemi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giydirme Cephe Sistemi teklifinizi hemen alın!
Mayem Alüminyum
İnkılap Mah. Seyit Onbaşı Cad. No:31, 34768, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-6323280
0216-6323473
Kısa Tanım
Klasik cephelerde cephe elemanları şantiye ortamında bina cephesi üzerinde tek tek bir araya getirilirken, panel cephe sisteminde tüm elemanlar fabrika ortamında tüm teknik kontrolleri yapılarak oluşturulmaktadır. Hızlı üretim ve yüksek hızda montaj sağlamaktadır.
Uygulama Alanları
İş merkezleri, havalimanları, residans blokları, otel ve konut projeleri gibi yüksek prestijli üst yapı gurubunda dış cephe kabuğunu kapatan yapı elemanıdır.
Teknik Özellikler
Panel sistemin en büyük özelliği, çok yüksek yalıtım performansına sahip olmasıdır. İmalatının dış ortam koşulları yerine fabrika ortamında yapılıyor olması, yüksek kalitede bir ürün elde edilmesi ve bu ürünün binaya sağladığı avantajlar önem arz etmektedir. Isı yalıtımlı profiller ve yüksek performanslı cam ile birleştirilen sistem, toplamda ısı, ses, yağmur, rüzgar gibi etkenlere karşı çok yüksek performans sağlamaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:1999, IQSCC-HYB