Yukarı Git

Alüminyum Giydirme Cephe Sistemi/CWA50

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje
Giydirme Cephe Sistemi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giydirme Cephe Sistemi teklifinizi hemen alın!
Kayra Metal A.Ş.
Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No:4-E, 34197, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
0212-4520050
0212-6543131
Kısa Tanım
Silikon Cephe Sistemi: Tamamen cam görünümü istendiğinde silikon cephe sistemler tercih edilir. Bu sistemde cam kasetler arasında ince fuga boşlukları bulunur ve dışarıdan alüminyum görülmez.
Kenetli Cephe Sistemi: Tamamen cam görünümü istendiğinde kenetli silikon cephe sistemler tercih edilir. Ancak kenetli silikon cephe sisteminde ısıcam çıtaları yapısal olarak kenetleme boşluklarına sahiptir ve bu boşluklardan alt konstrüksiyona bağlandıkları için kaset profiline ve bonding işlemine gerek duyulmaz.
Kapaklı Cephe Sistemi: Dışarıdan bakıldığında 50 mm genişliğinde alüminyum kapaklar görülür. İsteğe göre yatay ve düşeyde farklı kapaklar seçilebilir. Kapaklı cephelerin silikon cephelerden farkı cam panellerin dışarıdan baskı profilleriyle mekanik olarak sabitlenmesidir. Kapaklar bu baskı profilleri üzerine geçirilir.
Yarı Kapaklı Cephe Sistemi: Kapaklı cepheyle aynı prensipte yapılır.
Uygulama Alanları
Uygulama için sistem kullanım seçenekleri: Kondens kanallı uygulama, kondens kanallı hem yüz uygulama
Görsel ve fonksiyonel kullanım seçenekleri: Kapaklı cephe sistem, yarı kapaklı cephe sistem, strüktürel cephe sistem, kasetsiz strüktürel cephe, cephe içi çift eksen içe açılır özel kanat sistemi
Teknik Özellikler
Düşey profil derinlikleri: 80/100/120/140/160/180/200/220 m
Yatay profil derinlikleri: 52/65/80/100/120 mm
Profil et kalınlığı: 1,6/1,9 mm