Yukarı Git

Çelik Karkaslı Cephe Kaplama Paneli

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Giydirme Cephe Sistemi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giydirme Cephe Sistemi teklifinizi hemen alın!
Fiberton Prekast
Kore Şehitleri Cad. Deniz Apt. No:34 Kat:2 Esentepe, Şişli, İstanbul, Türkiye
0212-2671516
0212-2671063
Kısa Tanım
Fiberton GRC (cam elyaf takviyeli beton) cephe kaplama panelleri fiber takviyeli beton kabuk ile gerekli özelliklerdeki konstrüksiyondan oluşan yapılarda, döşemeler arası monte edilen, projelerine göre özel üretilen, istenmesi durumunda pencere söveleri, kat silmeleri ve bazı uygulamaları da ihtiva eden, istenen renk, doku ve ebatlarda üretilebilen hafif cephe kaplama panel sistemleridir.
Fiberton GRC (cam elyaf takviyeli beton) cephe kaplama sistemleri mimar ve mühendislerin özgün ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayan tarzdaki tasarımlarına uygulama imkanı sunan bir cephe kaplama sistemidir.
Uygulama Alanları
Rezidans, kuleler, çok katlı binalar, oteller, iş merkezleri, çelik strüktürlü bina cepheleri, prefabrike yapılar
Teknik Özellikler
1.2 cm – 1.5 cm kalınlığında GRC’nin (cam elyaf takviyeli betonun) istenilen tasarımda üretilerek, çelik karkas bağlantı elemanları ile bina dış cephelerine monte edilir. Hızlı montajı sayesinde zamandan tasarruf edilmesini sağlar. A1 yanmazlık sınıfındadır. İklim şartlarına dayanıklıdır. Hafiftir. (birim ağırlığı 35-40 kg/m²) ısı yalıtımlı paneller TS 825’in öngördüğü ısı iletkenlik değerlerini sağlamaktadır.

Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001, CE, GRCA