Yukarı Git

Strüktürel Silikon Giydirme Cephe Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Bayi, Genel Temsilci
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Giydirme Cephe Sistemi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giydirme Cephe Sistemi teklifinizi hemen alın!
Artı Cephe Sistemleri
Sultaniye Mah. Doğan Araslı Bulvarı No:170/139, Esenyurt, İstanbul, Türkiye
0212-6528897
0212-4512461
Kısa Tanım
Artı Cephe giydirme cephe sistemleri; modern mimarinin ilkelerinde kalite, estetik ve fonksiyonelliğin strüktürel silikon cephe detayları ile profesyonelce birleştirilmesiyle oluşturulmaktadır. Modern yapı standartları; malzeme, teknoloji ve insan gücünün en verimli şekilde kullanılması ile mümkündür. Tüm ürünler; güvenlik, ekonomiklik, estetik kriterleri ışığında proje, imalat ve montaj süreçlerinin en iyi şekilde yönetilmesi ile sonuçlandırılmaktadır.
Uygulama Alanları
İş merkezleri, rezidans ve yüksek binalar, havaalanları, hastaneler,oteller, alışveriş merkezleri, konut blokları, idari binalar, okullar vb.
Teknik Özellikler
Strüktürel silikon uygulaması ile tamamen cam görünümlü giydirme cephe sistemi, yapıya görsel zenginlik katarak farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlamaktadır. Camlar arasında 20 mm.’lik derzler oluşur. Cephede kullanılan kanatlar, dıştan görünmez.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 9001 :2008