Yukarı Git

Alüminyum Kompozit Panel Giydirme Cephe Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Bayi, Genel Temsilci
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Giydirme Cephe Sistemi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giydirme Cephe Sistemi teklifinizi hemen alın!
Artı Cephe Sistemleri
Sultaniye Mah. Doğan Araslı Bulvarı Eskule İş Merk. No:170/139 Kat:10, 34517, Esenyurt, İstanbul, Türkiye
0212-6528897
0212-4512461
Kısa Tanım
Alüminyum kompozit panel; iç ve dış yüzeyi özel boyalı alüminyum levha ile kaplı, içi dolgulu kompoze levhalardır. Birçok renk seçeneğinin olması yanı sıra arzu edilirse ahşap ve taş efektli yüzeyler de oluşturmak mümkündür. Kolay işlenebilir ve hafif olması, imalat ve montaj hızını artırmakla beraber yapıya fazla yük getirmemesi önemli bir avantajıdır. B1, B2, A2 yangın sınıflarında üretilmektedir. Modern mimarinin vazgeçilmez yapı elemanlarından biridir.
Uygulama Alanları
İş merkezleri, rezidans ve yüksek binalar, havaalanları, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, konut blokları, idari binalar, okullar vb.
Teknik Özellikler
A2 Yangın sınıfı
Üst yüzey alüminyum: 0,5 mm, PVDF boyalı, 3005/3003 H16 alaşım
Çekirdek: 3 mm mineral dolgu
Alt yüzey alüminyum: 0,5 mm, polyester boyalı, 3005/3003 H16 alaşım
Ağırlık: 9,5 kg / m²
Kalite Garanti Belgeleri
TSE EN ISO 9001:2008, TSE, MPA Dresten,GOST R FR, Ukrayna Cepro, ODTÜ Yanmazlık
Referanslar
Önay Garden Residence, Özsoy Plaza, Demir Lavida, İtalyan Koleji, İTÜ Denizcilik Fak., İTÜ Kreş, İTÜ Yurt Binası, Bura Residence Mağazaları, Ayışığı Butik, Demir Günışığı, Demir Romance, Hasankeyf Otel - Müze - Okul Kompleksi, Semerkandline, Haliç Residence, Ak Towers, Karden Avenue, City Forever, Kiptaş Masko Evleri, Kiptaş Mimar Turgut Cansever İlkokulu