Yukarı Git

Alüminyum Kompozit Panel Giydirme Cephe Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Bayi, Genel Temsilci
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Giydirme Cephe Sistemi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giydirme Cephe Sistemi teklifinizi hemen alın!
Artı Cephe Sistemleri
Sultaniye Mah. Doğan Araslı Bulvarı No:170/139, Esenyurt, İstanbul, Türkiye
0212-6528897
0212-4512461
Kısa Tanım
Artı Cephe giydirme cephe sistemleri; modern mimarinin ilkelerinde kalite, estetik ve fonksiyonelliğin alüminyum kompozit panel cephe detayları ile profesyonelce birleştirilmesiyle oluşturulmaktadır.Modern yapı standartları; malzeme, teknoloji ve insan gücünün en verimli şekilde kullanılması ile mümkündür. Tüm ürünler; güvenlik, ekonomiklik, estetik kriterleri ışığında proje, imalat ve montaj süreçlerinin en iyi şekilde yönetilmesi ile sonuçlandırılmaktadır.
Uygulama Alanları
İş merkezleri, rezidans ve yüksek binalar, hava alanları, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, konut blokları, idari binalar, okullar vb.
Teknik Özellikler
Alüminyum kompozit paneller ileri teknoloji ile üretilmiş olup, modern mimaride rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur. Özellikle dış cephelerde çok dayanıklıdır. Alüminyum kompozit panel, iki yüzü alüminyum levhalarla kaplı içi dolgulu kompoze levhalardır. Birçok renk seçeneğinin olması yanı sıra arzu edilirse, ahşap ve taş desen görünümleri de sağlanabilir.Hafif olması da diğer ürünlere göre önemli avantajlarındandır. B1, B2, A2 gibi yanmazlık sınıflarında seçenekleri mevcuttur.
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 9001:2008