Yukarı Git

Metal Cephe Sistemleri İçin Poliamit Yalıtım Bariyeri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Danışmanlık, Uygulama
Giydirme Cephe Sistemi Yardımcı Elemanları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giydirme Cephe Sistemi Yardımcı Elemanları teklifinizi hemen alın!
Ensinger GmbH
Rudolf-Diesel-Str. 8, Nufringen, Böblingen , Almanya
0049-07032 8190
Facebook
Kısa Tanım
Metal pencere, kapı ve cephe sistemlerinde üstün yalıtım değerlerine ulaşırken mekanik özelliklerden de ödün vermek istemeyen üreticilerin tercihi insulbar® poliamid yalıtım profilleridir. Ensinger adı poliamid yalıtım profilinin mucidi olarak anılmakta ve dünya çapında insulbar® markası altında pazarlanmaktadır.
Uygulama Alanları
Metal pencere, kapı ve cephe sistemlerinde
Teknik Özellikler
insulbar® High Performance profilleri üstün mekanik özelliklere sahiptir ve yüksek rijitlik ve yük taşıma kapasitesinin istendiği her yerde kullanılırlar.
insulbar® LGF – uzun cam elyaf takviyeli profil: Yüksek rijitlik ile dayanıklı, yük (cam, kaset profili yükü vb.) baskısı altındaki cephe profilleri için ideal. Polyamit 66’dan.
insulbar® LEF – Üstüne Low-E folyo uygulamalı ısı yalıtım bariyerleri: Yalıtım köpükleri yerine basit ve etkili bir alternatif olarak kullanılır. Mükemmel Uf değerleri için.
Kalite Garanti Belgeleri
DIN EN ISO 9001:2008, ISO 50001:2011