Yukarı Git

Dekoratif Duvar Kaplaması

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Yapay Taş Duvar Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yapay Taş Duvar Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Piks Stone
Sarıçam Sok. No:8/5 Siteler, 06160, Altındağ, Ankara, Türkiye
0312-8151502
0312-3530065
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Piks Stone çimento esaslı, doğal taş görünümlü dekoratif duvar kaplama taşlarıdır. Piks Stone ürünlerinin her bir parçası; doğal taşların kopyalanması ile oluşur. Özel kaplama teknikleri ile imal edilen Piks Stone ürünleri, yapılarda çok pratik ve ekonomik biçimde uygulanır.
Uygulama Alanları
İç ve dış mekânlar, villa, otel, restoran, şarap mahzenleri, prefabrike yapılar, kafe ve barlar, konut, ofis, mağaza ve showroom, fuar standları, portatif uygulamalar, bahçe, mutfak, tavan, banyo ve diğer duvar kaplamaları
Teknik Özellikler
Ağırlık: Tuğla modellerinde 20 kg/m², diğer modellerde 35-40 kg/m²
Kalınlık: Tuğla modellerde 1-1,5 cm, diğer modellerde 3-4 cm arasında
Ürünler çimento, hafif agrega, su ve bazı kimyasal katkılardan üretilir.
Fiziki yapısı itibariyle her türlü yüzeye rahatlıkla uygulanabilir ve gerek renginden gerekse fiziki dokusundan hiçbir şey kaybetmeden yıllarca kullanıcısına hizmet verir. Yapısındaki boşluklu hafif agrega sayesinde, Piks Stone ürünleri hem ısı, hem de ses yalıtımına katkıda bulunur. Ayrıca, mevcut bir yalıtımın üzerine de sorunsuzca ve güvenli bir şekilde uygulanabilir. Tüm modeller için özel olarak tasarlanmış köşe taşları sayesinde, dış köşelerde blok taş görüntüsü yakalanarak, tüm duvarlarda daha gerçekçi ve doğal bir görüntü elde edilir. Seramik yapıştırıcısına benzer bir yapıştırıcı ile rahatlıkla uygulanabilir.