Yukarı Git

Paslanmaz Çelik Levha

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Uygulama, Montaj
Metal Duvar Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Duvar Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Asge Metal İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Dudullu Organize Sanayi Bölgesi Des. San. Sit. 111. Sok. D18 Blok No:5 Yukarıdudullu, 34776, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5409686
0216-5409689
Kısa Tanım
Asge Metal asansör kabin, kapı ve butonlarında, iç ve dış dekorasyon, mimari paslanmaz çelik uygulamalarında tekstil, gıda ve endüstriyel mutfak sanayii ve avize ve aydınlatma sektörü alanlarında kullanılan renkli ve dekoratif paslanmaz çelik malzemeyi daha kaliteli, uygun maliyet ve çeşit açısından daha geniş bir yelpazede müşterilerine sunmaktadır. Paslanmaz çeliğin bilinen uzun ömür ve dayanıklılığı, renklendirme ve desenler ile zenginleştirilerek dekoratif amaçla kullanımına olanak sağlanmıştır.
Uygulama Alanları
İnşaat sektöründe kolon ve duvar kaplamaları, asansör kapı ve kabinleri, avize ve aydınlatma uygulamaları, iç ve dış dekorasyon, endüstriyel ürün dekorasyonu
Teknik Özellikler
İç ve dış mekan koşullarında korozyon ve oksidasyon dayanımı, 304 kalite paslanmaz çelikten üretilen, diğer bütün alternatiflere kıyasla çok daha uzun ömürlü ve dayanıklı bir malzemedir. Nokta (linen), Kare (square), Deri(leather) çapraz kare desenli paslanmazların da renkli modelleri tüketiciye sunulmaktadır.