Yukarı Git

Cam Tekstili Duvar Kaplaması

Firma ve Ürün İlişkisi:
İthalatçı
Fiberglass Duvar Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Fiberglass Duvar Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Asteknik Mühendislik Yapı ve Yalıtım Malz. Alüminyum ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Esenkent Mah. Buyruk Sok. No:15/A Y.Dudullu, 34776, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-4667263
0216-4667264
Kısa Tanım
Cam ipliğinden değişik desenlerde dokunan duvar kaplamalarıdır. Darbelere karşı mukavemet sağlar, yırtılmaz ve çizilmez. Mevcut duvar çatlaklarını örter, yeni oluşan çatlakları yüzeye yansıtmaz. Duvarın nefes almasını sağlar, rutubeti dengeler, küflenmeyi önler.
Uygulama Alanları
Eski ve yeni binaların iç duvarlarında sağlam ve dekoratif yüzeyler elde etmek amacıyla kullanılırlar. Eski binaların renovasyonu için mükemmel bir üründür. Hijyeniktir, mikrop barındırmaz, silinebilir. Hastane, restoran, otel, idari binalar ve konutlarda kullanılır. Mutfak, banyo gibi mekânlarda da uygulanır.
Teknik Özellikler
%100 cam ipliğinden üretilmiştir. Yangına karşı dayanıklıdır. EN 13501-1 normuna göre Euroclass B sınıfıdır. Sinema ve toplantı salonları için arkası keçeli, akustik (5 mm kalınlıkta) ve termal (3 mm kalınlıkta) kaplamalar bulunmaktadır. Ayrıca antibakteriyel cam tekstili kaplamalar ile küf önleyici cam tekstili kaplamalar da mevcuttur. Rulo ölçüleri 1x50 m ve1x25 m’dir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, ISO 14001, Oeko-Tex, CE