Yukarı Git

Duvar Kağıdı

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Uygulama
Duvar Kağıdı fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Duvar Kağıdı teklifinizi hemen alın!
kibrID MATERIAL
Ortaklar Cad. Ünsal Sok. Saruhan Apt. No:1/B Mecidiyeköy , 34394, Şişli, İstanbul, Türkiye
0212-3472504
0212-3472506
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Büyük hassasiyetle üretilen duvar kağıtları ile doku ve mekan algısında farklı vizyonlar yaratmak mümkün hale gelmiştir.
Tüm malzemeler özenle test edilmiş ve çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen maddelerden üretimi yapılmaktadır. Yüksek kaliteli,ve özel tasarımlı duvar kağıtları ortalama 150 gr/m² kalınlığa sahiptir, uygulama ve temizlenmesi oldukça kolaydır.
Marka, geniş tasarım alternatifleri sunarak duvar kağıdında farklı patternlar oluşturmaya olanak veriyor. Çektiğiniz bir fotoğrafla ölümsüzleştirdiğiniz bir anınızı, doğadan alınmış mükemmel bir manzara dokusunu veya uzayın sonsuz boşluk hissini duvarlarınıza yansıtmak Extratapete ile mümkün. Her duvar kağıdı tasarımı için ayrı ebatlar bulunmaktadır. Fotoğraf ve grafik duvar kağıtları, 3 ile 10 arasında motif şeritlerinden oluşuyor.
Nonwoven duvar kağıdının üretimi mineral made ve selülozdan yapılır ve sıradan duvar kağıdına oranla sağlamlığı daha fazladır. Neme karşı yüksek dayanıklılık gösterir ve yüzeydeki ufak çatlaklıkları pürüzsüz bir şekilde ekarte eder. Desende asla deformasyon olmaz.
Uygulama Alanları
Özellikle ev ve ofis tasarımlarında tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Yüksek ışık dayanımlı ve yıkanmaya karşı B1 sertifikalıdır.
Yangın dayanımı: DIN 4102-01
Ölçüleri: Tasarıma/koleksiyona göre ölçüleri değişkenlik göstermektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
B1 Certificate