Yukarı Git

3 Boyutlu Doğal Taş Duvar Paneli/Marble

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Doğal Taş Duvar Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Doğal Taş Duvar Kaplaması teklifinizi hemen alın!
ArtOnStone
Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent A.25 Blok-10D-311, 34235, Esenler, İstanbul, Türkiye
0212-2342550
Kısa Tanım
Mermer, traverten, limestone ve diğer doğal taşlardan üç boyutlu duvar ve zemin kaplamalarıdır. Plak taş, bordür, süpürgelik olarak satışa sunulur.
ArtOnStone, tasarımdan üretime tüm süreçleri kendi bünyesinde gerçekleştirerek üç boyutlu doğal taş üretimi yapmaktadır. Sanatsal bakış açısı ile özenle tasarlanan ürünleri, doğal taş işleme teknikleri ile birleştirerek eşsiz mimari ürünlere dönüştürmektedir. Doğal taşın bütün özelliklerini taşıyan tasarımlar, tek tip endüstriyel ürünlerden kolayca ayrılıyor. Ürünleri diğer doğal taşlar ve pek çok malzeme ile kombine edebilmek mümkün. Standart ölçülerin yanında proje taleplerine uygun değişik renk ve dokularda tasarlanan ürünleri iç ve dış mekânlarda, zeminde ve cephede kullanmak mümkün.
Uygulama Alanları
Ev, işyeri, otel, alışveriş merkezi, iç ve dış mekanların duvar ve zeminlerinde kullanılır. Ürünleri doğal taş kullanılan bütün alanlarda kullanmak mümkündür.
Bina, iç ve dış cephe duvar kaplamaları, bina girişi ve lobilerde, banyo zemin ve duvarlarında, süpürgelik, bordür, profil vb.
Teknik Özellikler
Ürünler farklı doğal taşlardan üretilmektedir. Teknik özellikler değişiklik göstermektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, CE