Yukarı Git

Ahşap Lamine Panel, Dekoratif Duvar Paneli

Firma ve Ürün İlişkisi:
Bayi, İthalatçı
Hizmetler:
Proje, Uygulama
Dekoratif Duvar Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dekoratif Duvar Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Yeda Design
Akova Mah. Sakarya Cad. No:61, 54300, Hendek, Sakarya, Türkiye
0264-6146751
0264-6145117
Kısa Tanım
Sibu Design vizyonu ile, kaliteden ödün vermeden, modern dizayn ve tasarımlarıyla, çağın trendlerini belirleyerek hayallerdekini yansıtmak için benzersiz ürünler üretmektedir. Sibu Design ürünleri özellikle esnekliği, hafifliği ve mükemmel form alabilmesinden dolayı duvar giydirme, tavan giydirme, panel, kemer, eğri ve yassı düzey uygulamalarda inanılmaz çok yönlü bir kolaylık getirmiştir. Sibu Design mimarlar, iç mimarlar, iç mekan tasarımcıları, yat imalat mobilya üreticileri, mağaza vitrin, sergi, teşhir, fuar, stand tasarımları, sahne ve reklam organizasyonları için kısaca her alanda heyecan verici, üretici, başarılı çözümler ve yeni öneriler sunmaya devam etmektedir.
Uygulama Alanları
Hotel, restoran, alışveriş merkezleri, mağaza, stand, sahne, stüdyo, fuar dekorasyonları, yat imalatı, mobilya imalatı, her türlü iç mekan tasarımları, mutfak, banyo, yatak odası vb. alanlarda uygulanmaktadır.
Teknik Özellikler
Sibu; sadeden desenliye, fırçalanmış metal, ayna, ahşap, deri ve dokunmuş yüzeylerden tertip edilmiş birçok bitmiş ürüne sahiptir. Polistrenden (HIPS) üretilen, düşük ağırlıklı, darbeye karşı dayanıklı, yüksek esnekliğe sahip, çevreye duyarlı, maket bıçağı ile kesilebilen Sibu plakaları kendinden tutkallı olarak da temin edilebilir.