Yukarı Git

Dekoratif Duvar Paneli/RH-140.08

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Proje
Dekoratif Duvar Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dekoratif Duvar Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Ramsoy Dekoratif Duvar Panelleri ve Cephe Süslemeleri
Cumhuriyet Mah. Şiroğlu Sok. No:12 , 34876, Kartal, İstanbul, Türkiye
0216-6611139
0216-6616988
Facebook
Youtube
Instagram
Kısa Tanım
Dekoratif duvar panelleri; dekoratif amaçlı kullanımının yanı sıra ısı ve ses yalıtımı sağlayan, nemden etkilenmeyen, antibakteriyel, ömrü bina ömrüne eş, doğaya ve çevreye zarar vermeyen geri dönüşümlü bir malzeme olan EPS bloklarının CNC tezgahlarda kesilerek üzerlerinin özel bir kaplamayla kaplanması sonucu oluşan ve son teknoloji makinelerle boyanarak üzerlerine koruyucu katmanların atılmasıyla ortaya çıkan doğal taş görünümü ve dokusuna sahip panellerdir.
Uygulama Alanları
Tüm iç ve dış cephelerde
Teknik Özellikler
Dekoratif olarak kullanılmasının yanı sıra, ısı ve ses yalıtımı sağlar. Esnek yapı, darbe emiş özelliği ve mekanik dayanıklılığa sahiptir.Su emme oranı çok düşük olup; nem ve rutubetten etkilenmez.Çevre dostu, içinde ve üretiminde ozon tabakasına zarar verici CFC gibi maddeler içermez. Antibakteriyel olan paneller, alev yürümeyen B1 sınıfı hammaddeden üretilmektedir. İstenilen et kalınlığına göre üretimi yapılabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, CE, ISO 9001