Yukarı Git

Polyester Esaslı Doğal Taş Görünümlü Dekoratif Duvar ve Tavan Kaplamaları/Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj, Bakım Servis
Yapay Taş Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yapay Taş Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Stone Concept
Kağıthane Cad. No:116 Çağlayan, 06200, Şişli, İstanbul, Türkiye
0212-2223742
0212-2223899
Kısa Tanım
Polyester esaslı, doğal taş görünümlü dekoratif panel kaplamalarıdır.
Uygulama Alanları
Yapıların iç ve dış cephelerinde her türlü yüzeye uygulanabilmektedir.
Teknik Özellikler
Ürünler polyester, cam elyafı, doğal taş tozu ve bazı kimyasal katkılardan üretilir. Ürünler, ortalama 133x335 cm ebatlarındaki plakalar halinde üretilir.
Plakalar şeklindeki ürünler, çok daha kolay ve kısa sürede monte edilebilmektedir. Ürünlerin ağırlıkları 6-8 kg/m2 aralığında değişmekte ve kalınlıkları maksimum 1 cm’yi bulmaktadır. Stone Concept ürünleri dış etkenlere (yağmur, kar, soğuk/sıcak
havalar, direk güneş ışığı vb) karşı oldukça dayanıklı olduğundan, gerek iç gerekse dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilemktedir. Su emme kapasitesi sıfır olduğundan, nemin yüksek olduğu ortamlar ile arka tarafından suyun gelişinin engellenemediği duvarlarda da rahatlıkla kullanılabilir. İçeriğindeki katkılar sayesinde alev
ilerletmeme özelliğine sahiptir. Yüksek sıcaklık değerlerinin bulunduğu (şömine, fırın vb) alanlarda kullanılabilir. İçeriğinde kesinlikle sağlığa zararlı madde içermemektedir. Ürünlerin montajı vida yardımıyla, her türlü yüzeye yapılabilir.
Kalite Garanti Belgeleri
Yanmazlık Belgesi, ISO 9001