Yukarı Git

Titanyum Çinko Cephe Kaplamaları

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Danışmanlık
Metal Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
VMZINC Türkiye İrtibat Ofisi
Gümüşsuyu Mah. Miralay Şefik Bey Sok. Hayrun Apt. No:13/3, 34347, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye
0212-2433803
0212-2433809
Facebook
Twitter
Youtube
Linked-in
Instagram
Pinterest
Kısa Tanım
QUARTZ-ZINC® füme gri, ANTHRA-ZINC® antrasit siyah, PIGMENTO® kül mavi, toprak kırmızı, liken yeşil, ağaçkabuğu ve şimdi AZENGAR® estampe aydınlık yüzey ile beraber toplam 7 mimari patinalı yüzey. VMZINC titanyum çinkonun avantajları: Modern estetik, stil sahibi - prestijli yapılar. - Doğal çevre ve tüm yapı elemanları ile uyum (ahşap, tuğla, cam vb.). - Dayanım: ortalama 100 yıl. - Bakım gerektirmez, paslanmaz ve çizikler kendiliğinden kapanır. - Agresif iklimler için ideal: Renk değiştirmez, solmaz. - Geri dönüştürülebilir, doğa dostu sürdürülebilir yapılar.
*Patina; çinko yüzeyin atmosfer elementleri ile tepkimeye girmesi sonucu suda çözünmeyen hidro-karbonattan oluşturduğu koruyucu tabaka. VMZINC fabrikalarında üretilen tüm yüzeyler doğal ortamda şartlandırılır ve prepatine edilir.
Uygulama Alanları
VMZINC titanyum çinko kullanım alanları: Konveks, konkav, düz, kubbe formdaki tüm cepheler iç duvarlar, asma tavan ve sofitler.
Mimari formlar: Tonoz, ışınsal, kavisli, amorf, jeodezik veya origamik formlar dahil tüm cephe tipleri.
İklimler: Aşırı agresif alanlar, (tuzlu deniz kenarı, dağ iklimi, korozyonun ve UV’ nin yüksek olduğu yerler.
Yapılar: Yeni inşaat, renove ve restore yapılar.
Teknik Özellikler
Yüzeyler: Natural Zinc (Metalik/parlak), AZENGAR® (Estampe mat) QUARTZ-ZINC® (füme gri), ANTHRA-ZINC® (antrasit siyah) ve 4 farklı PIGMENTO® (ağaçkabuğu, liken yeşil, kül mavi, toprak kırmızı).
Projenin ihtiyacı ve büyüklüğüne göre standart olmayan PIGMENTO® yüzeyler de yapılabilmektedir.
Özgül ağırlığı: 7,2 cm³
Standart levha/bobin enleri: 50/65/100cm
Standart kalınlıklar: 0,70/0,80/1,00/1,50/4,00mm( Kompozit )
Cephe sistemleri: VMZ Tek Kilitli Dik Kenet, VMZ Interlocking, VMZ Flat Lock, VMZ Composite, VMZ Mozaik, ADEKA®, VMZ Sinus Profil, VMZ Pul Kaplamalar, VMZ Zeta Panel
Kalite Garanti Belgeleri
%99,995 Saflıkta çinko, belirli oranlarda Titanyum ve Bakır alaşımı: EN 988, PREMIUMZINC, ISO 9001: 2000, ISO 14001, A2 Yanmazlık Sertifikası
Sertifikalar: CE, LEED, BREEAM, HQE
Referanslar
Balans Güneşli, Juma Plus Tarabya, TürAlman Üniversitesi, Orman Genel Müdürlüğü, Üsküdar Belediyesi, Pera Sunset Villaları, Şehrizar Konakları, Next Level AVM, Naz Plaza City Hotel, Shack Shake restoranları, Emaar Square, Bursa Panaromik Müze, Abdullah Gül Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Bülent Ecevit Üniversitesi, Avcılar Merkez Camii, Garanti Bankası Kızılay Şubesi, Boyalık Beach Hotel, Denizli Teleferik, Ronesans Küçükyalı AVM