Yukarı Git

Alüminyum Kompozit Panel/A2 sınıfı Mineral Dolgulu Yangına Dayanımlı Alüminyum Kompozit Panel

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Metal Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Saray Döküm ve Madeni Aksam San. Turizm A.Ş.
Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. No:89, 34209, Güneşli, İstanbul, Türkiye
0212-5504947
0212-5158100
Kısa Tanım
SARAY A2, “Yangın Koruma” standardına göre en üst sınıfı A2 s1, d0 sınıfında yer alan A2 sınıfı mineral dolgulu yangına dayanımlı kompozit paneldir. Dolgusu ile kolay işlenebilirliği, hafifliği ve rijitliği ile fark yaratan mimari çözümler sunar.
Uygulama Alanları
21,5 m üzerindeki çok katlı binalar, gökdelenler, endüstriyel binalar, kamu binaları, tüneller, havaalanları, hastaneler, AVM‘ler, stadyumlar, tren ve metro istasyonları, oteller ve yangın yalıtımının önemli olduğu tüm yapılarda, binaların iç duvar kaplaması, tavan ve ara bölme kaplamalarında, kara ulaşım araç kaplamalarında, tren ve gemilerin iç dekorasyonlarında kullanılır.
Teknik Özellikler
SARAY A2, Avrupa Birliğinin Türkiye’de de geçerli olan “Yangın Koruma” standardına göre en üst sınıfı A2 s1, d0 sınıfı kompozit paneldir. Mineral dolgulu A2 paneller toplam 4 mm kalınlığında olup; 3 mm kalınlığındaki yanmaz mineral esaslı dolgu malzemesinin üstüne ve altına 0.5 mm kalınlığındaki alüminyumların tutkal yardımı ile lamine edilmesinden meydana gelmektedir. Ağırlığı 9,50 kg/m²’dir. Kolay işlenebilir, kesilip bükülebilir. Geniş renk yelpazesine sahiptir. 1.500 m² üzeri siparişlerde istenilen renk üretilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO:9001, TSE Yanmazlık Sertifikası
20 yıl boya ve malzeme garantisi verilmektedir.