Yukarı Git

Kompakt Laminat Cephe Kaplaması

Firma ve Ürün İlişkisi:
Bayi, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Bakım Servis, Taahhüt
Laminat Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Laminat Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Pruva Projects
Başıbüyük Mah. Emek Cad. Narkule No:281 D:3, 34854, Maltepe, İstanbul, Türkiye
0216-6750033
0216-6750032
Facebook
Twitter
Instagram
Kısa Tanım
Almanya menşeili Resopal / Resoplan dış cephe kompakt laminat panelleri, çok sayıda kraft kağıt katman ve onu kaplayan dekoratif kağıt yüzeyden oluşmaktadır. Kraft kağıtlar fenol reçine, yüzey kağıtları ise mukavemetli ve çizilmeyen melamin reçinesi ile emprenye edilerek çok katlı preslerde 150 C ısı ve 100 kg/cm² basınç altında preslenmesi sonucu meydana gelen iklimsel etkilerin yanı sıra kimyasal ve mekanik etkilere karşı son derece dayanıklı olan cephe bileşenleridir. Yarı havalandırmalı cephe sistemleri kategorisinde cephelere uygulanan paneller iklim koşulları ve plaka kalınlığına bağlı olarak yapıştırma sistemi, agraflı askı sistemi veya perçinli sistemle yapı yüzeyinde oluşturulacak altyapıya sabitlenirler.
Alternatifli panel ebatları, darbe almaması, dış hava koşullarına mukavim olması kolay monte edilebilmesi, değişik dekor ve yüzeylerde üretilebilmesi ile diğer cephe kaplamalarına oranla çok daha avantajlı, estetik ve dekoratif cepheler oluşturma imkanı sunar.
Uygulama Alanları
Her türlü eski yapının dış cephe renovasyonu, her türlü yeni yapının dış cephesinin kaplanması, spor ve oyun alanları donanımı, kent mobilyaları, metro - tünel - havaalanı gibi yapıların iç yüzeylerinin kaplanması, hastane - laboratuvar - ameliyathane gibi antibakteriyel ve elektromanyetik dalgalara duyarlı mekanların duvar yüzeylerinin kaplanması, balkon ve parapet kaplamaları, pergola ve saçak yapımı
Teknik Özellikler
Kalınlık: 6-8-10 mm
Ebatlar: 3050x1320, 3650x1320, 2180x1020, 2800x1250 mm
Yangın sınıfı: B1
Ağırlık: 1.4 kg/m²
Renkler: Her biri testten geçmiş düz renkler, ahşap desenler, granit desenler, beton desenler
su, rutubet ve buhara karşı yüksek mukavemet,
UV ışınlarına, asit yağmurlarına ve hava kirliliği etkilerine dayanıklılık,
yanmayı geciktirici ve alev almaz özelliği,
iklim koşullarına dayanıklılık,
antibakteriyel,
Asbest, klorit, toksit gibi sağlığa zararlı maddeler içermez.
Kolay temizlenir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001, DIN EN 438-2,10 Yıl Malzeme Performans Garantisi, PEFC “Gözetim zinciri doğrulama”,AB Uygunluk ,TNO
Ürün Seri No
001