Yukarı Git

Ahşap Kompozit Cephe Kaplama

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Taahhüt
Kompozit Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kompozit Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
TherraWood® UCM Kompozit Yapı Malz. San. Tic. A.Ş.
Eylül Sok. No:9, 34330, Levent, İstanbul, Türkiye
0212-2827767
0212-2827768
Facebook
Kısa Tanım
Doğal ağaç dokusuna sahip TherraWood® ahşap kompozit cephe kaplama profilleri, evlerin, villaların, otellerin, ofislerin ve ticari binaların dış görünümünü güzelleştirmek için ideal bir çözümdür. Değişik renk alternatifleri ile yeni veya renove edilecek yapılara yepyeni bir görünüm kazandırır. Ahşap kompozit cephe kaplama profilleri mükemmel yalıtım özelliğinin yanı sıra yağmura, güneşe, rüzgara ve kara karşı yüksek koruma sağlar. TherraWood® bakım gerektirmeyen, kıymıklanmayan, çürümeyen ve çatlamayan mükemmel bir alternatiftir. Zor hava koşullarına rağmen yıllarca mükemmel görünümünü korur. Çift taraflı olarak kullanılabilen kaplama profilleri, alt konstrüksiyon için sağlam destek profilleri ve basit vidalama sistemi ile hızlı uygulama imkanı verir.
Uygulama Alanları
Özel konutlar, kamu binaları, villalar, iş merkezleri, oteller, eğitim yapıları, tatil köyleri ve benzeri binaların dış cephe kaplamaları için uygun bir malzemedir.
Teknik Özellikler
7 farklı renk
Çift yüzey kullanım
Kalınlık: 16 mm
Genişlik: 200 mm
Uzunluk: 6000 mm
Kalite Garanti Belgeleri
GOST- R, UNE-ENV 12633, 20 Yıl Garantili