Yukarı Git

Doğal Taş Alüminyum Balpeteği Cephe Paneli

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Danışmanlık, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Kompozit Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kompozit Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Panelium
Huzur Mah. İmam Çeşme Cad. Tomurcuk Sok. No:5, 34396, Sarıyer, İstanbul, Türkiye
0212-3320095
0212-3320097
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Ana malzemesi doğal taş serileri olan örneğin; mermer, granit traverten gibi taşların istenilen kalınlıktaki aluminyum honeycomb panellerle laminasyon işlemi ile birleştirilmesiyle oluşturulur. SCHP serisi işlenmesi zor olan mermer ve granit gibi doğal taşları 5 mm’ e kadar inceltme olanağı sağlar. Bu sayede, SCHP serisi 2 cm’ lik doğal taş plakaya göre %80'lere varan bir ağırlık tasarrufu sağlar. Ağırlıktan sağlayacağınız böyle bir fayda, sadece daha büyük kesitlerde ve ağır bir taşıyıcı altyapı ihtiyacını ortadan kaldırmakla kalmaz aynı zamanda montaj işçiliğinden ve zamandan da önemli kazançlar elde etmenizi olanak tanır. Masif doğal taş plakaya göre çok yüksek darbe direnci ve elastikiyet yeteneği kazandırır.
Uygulama Alanları
İnşaat ve mimari, dış cephe projelerinde
Teknik Özellikler
Hafiflik, yüksek basma dayanımı yüksek kayma ve eğilme mukavemeti, %100 geri dönüşüm imkanı, yüksek korozif dayanım, ısı dayanımı, yüksek darbe ve yük taşıma dayanımı, cilalama, çekiçleme, kumlamanın kolaylıkla yapılabilir olması, sismik sarsıntı ve titreşimlere maruz kaldığında yüksek elastikiyet
Kalite Garanti Belgeleri
TS EN ISO 9001:2008