Yukarı Git

Ahşap Kompozit Cephe Kaplama

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Taahhüt
Kompozit Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kompozit Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Komwood®
Cüneyt Bey Mah. 639 Sok. No:42, 35470, Menderes, İzmir, Türkiye
0232-7823686
0232-7821193
Kısa Tanım
Ahşabın doğal sıcaklığı, kolay işlenebilirliği ve plastiğin su emmeye, böceklenmeye, darbeye dayanıklılığı özelliklerinin tümünü bünyesinde birleştiren Komwood dış cephe duvar kaplaması yüksek performansa sahip kullanışlı bir üründür. Komwood dış cephe kaplaması sistemi iç mekanların kolay ısınmasında, sağlıklı iç mekan iklimi sağlanmasında, yakıt tasarrufu sağlanmasında yalıtımın bir parçası olarak görev yapmaktadır. Komwood cephe kaplama sistemi, kaplama profillerinin duvar ile arasındaki boşlukta iyi havalandırma sağlayan sistemle döşenmesi sonucu nem ve ısının istenilen şekilde transferini sağlar. %100 geri dönüştürülebilir çevreci bir ürün olan Komwood cephe kaplaması bütün aksesuarları ile beraber teslim edilir. Modüler cephe sistemi şeklinde de teslim edilebilir.
Uygulama Alanları
Villalar gibi özel konutlarda, ofisler, kamu binaları, otellerin dış görünümünde, ticari maksatlı çalışan kafelerde, mağazalarda, aynı zamanda renovasyon amaçlı uygulamalarda dış cephe kaplamaları için uygundur.
Teknik Özellikler
4 farklı renk
2 farklı tasarıma sahip cephe profili
Kalınlık: 14 mm
Genişlik: 120 mm ve 200 mm
Uzunluk: 4000 mm ve 6000 mm
Kalite Garanti Belgeleri
Marka Tescil Belgesi, RoHS Belgesi