Yukarı Git

Sıva Takviye Fileleri ve Isı Yalıtım (Mantolama) Sistemi Yardımcı Malzemeleri

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İthalatçı
Dış Cephe Yardımcı Elemanları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Dış Cephe Yardımcı Elemanları teklifinizi hemen alın!
Asteknik Mühendislik Yapı ve Yalıtım Malz. Alüminyum ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Esenkent Mah. Buyruk Sok. No:15/A Y.Dudullu, 34776, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-4667263
0216-4667264
Kısa Tanım
Mantolama sistemlerinde kullanılan, ısı yalıtım levhaları ve harçlar dışındaki tüm malzemeler: Sıva takviye fileleri, plastik tespit dübelleri, alüminyum subasman profilleri, alüminyum, PVC ve polistiren köşe profilleri (fileli-filesiz), konsol damlalık profilleri, alüminyum ve PVC denizlik altı ve fuga profilleri, PVC pencere kenar profili, pencere yalıtım bantları ve mantolama sistemlerine özel dilatasyon profilleri
Uygulama Alanları
Eski ve yeni binaların dış cephelerinde uygulanan ısı yalıtım sistemlerinde, ayrıca iç mekanlardaki ısı yalıtımı uygulamaları ve diğer sıva işlerinde kullanılırlar. Sıva fileleri sıva ve macun içinde yüzey çatlaklarının oluşmasını önler; ayrıca mermer plakalar ile mermer ve cam mozaiklerin arkasında da takviye olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Vertex sıva fileleri E glass cam ipliğinden üretilmiştir, dış hava koşullarına ve alkaliye karşı dayanıklıdır. 50 gr/m² den 343 gr/m²'ye kadar değişen ağırlıklarda birçok sıva filesi bulunur. Fileler 1x50 m ve1,10x50 m’ lik standart rulolar dışında, istenen genişlikte kesilmiş olarak da verilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO 9001:2008