Yukarı Git

Lif Takviyeli Çimentodan Mamul Yalıbaskısı Plakalar

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Çimento Esaslı Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çimento Esaslı Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Hekim Yapı Endüstrisi San. ve Tic. A.Ş.
Güzelyalı Mah. İstasyon Cad. Egemen Sok. No:11/2, 34903, Pendik, İstanbul , Türkiye
0216-4930493
0216-4942822
Kısa Tanım
Çimento, mikronize olarak öğütülmüş silis ve selüloz elyafından oluşan karışımdan, Hatscheck teknolojisiyle ve basınçlı buhar altında otaklavlanarak üretilmektedir.
Bu üretim metodu sayesinde en zorlu atmosfer şartlarına karşı son derece dayanıklı bir yapı kazanmaktadır. Dekoratif amaçlı cephe kaplamalarında bindirmeli olarak uygulanmaktadır. Ahşap görünümlü yüzeye sahip plakalardır.
Uygulama Alanları
Her türlü binada iç ve dış cephe kaplama elemanı, tavan kaplama malzemesi, çıkma çatılarda saçak alnı ve saçak altı kaplama malzemesi, vitrin ve benzeri uygulamalarda dekoratif eleman olarak ayrıca iç mekânlarda lambri uygulamalarında kullanılmaktadır. Son derece basit bir alt konstrüksiyon üzerine bindirmeli şekilde vidalanarak montajı yapılır. Arka kısmında yalıtım malzemesi ile uygulandığında iyi bir ses ve ısı yalıtımı sağlar
Teknik Özellikler
180x2500 mm veya 210x2500 mm boyutlarında üretilmektedir. Kalınlıkları 8 ve 10 mm'dir. EN 13501-1'e göre A1 sınıfı yanmaz yapı elemanlarıdır. Yangına dayanıklı olup, mevcut yangının yayılmasına engel olur. Asbest ve formaldehit dahil olmak üzere hiçbir tehlikeli ve toksik madde içermez. Aşırı ısıya, neme,suya, donmaya ve darbelere dayanıklıdır. Boyanabilir, özel bir bakım istemez. Yüksek ısılarda dahi toksik gaz emisyonu yoktur. Uzun ömürlü ve çevre dostudur. Isıl uzama katsayısı ve suda şişme değerleri çok düşüktür.
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, ISO 9001:2008, CE, GOST, Ukrayna Sertifikası, OHSAS 18001