Yukarı Git

Lif Takviyeli Çimentodan Mamul Düz Levhalar

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Bayi
Çimento Esaslı Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Çimento Esaslı Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Ada Dış Ticaret
Cevat Dündar Cad. No:12, 06370, Yenimahalle, Ankara, Türkiye
0312-3850096
0312-3854988
Kısa Tanım
Çimento, silis ve selüloz elyafından oluşan karışımdan Hatscheck teknolojisi ile basınçlı buhar altında otoklavlanarak üretilmektedir. Bu üretim metodu sayesinde en zorlu atmosfer şartlarına karşı son derece dayanıklı bir yapı kazanmaktadır. Düz, fugalı, ahşap desenli, tuğla desenli, doğal taş, kayrak taşı, karmataş, örmetaş desenli levhalardır.
Uygulama Alanları
Her türlü binada iç ve dış cephe kaplama elemanı, tavan kaplama malzemesi, zemin kat yer döşemesi ve ara kat zemini, çatı kaplama malzemesi altında destek elemanı, prefabrike yapılarda duvar paneli, kapı ve pencere kenarlarında söve kat ve saçak kenar silmesi, çıkma çatılarda saçak alnı ve saçak altı kaplama
Teknik Özellikler
1250x2500 mm veya 1250x3000 mm boyutlarında üretilmektedir. Kalınlıkları 6 mm ve 20 mm arasında değişmektedir. Ana yapıyı oluşturan levhalar EN 13501-1'e göre A1 sınıfı yanmaz yapı elemanlarıdır. Yangına dayanıklı olup, mevcut yangının yayılmasına engel olur. Asbest ve formaldehit dahil olmak üzere hiçbir tehlikeli veya toksik madde içermez. Isıya, neme, suya, donmaya ve darbelere dayanıklıdır. İyi bir ısı ve ses yalıtımı sağlar. Haşerelere ve bakterilere karşı dayanıklıdır. Boya gerektirmez, özel bir bakım istemez. Yüksek ısılarda dahi toksik gaz emisyonu yoktur. Uzun ömürlü ve çevre dostudur. Isıl uzama katsayısı, suda şişme değerleri çok düşüktür.
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, ISO 9001:2008, CE, GOST, Ukrayna Hijyen Sertifikası, OHSAS 18001, Yanmazlık Sertifikası (A1), Rusya FED Sağlık Sertifikası