Yukarı Git

Dişbudak Dış Cephe Kaplaması/NovaThermowood

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Ahşap Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ahşap Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Nova Orman Ürünleri San. Tic. A.Ş.
Küçükçamlıca Mah. Bulgurlu Cad. No:32 Küçükçamlıca, 34696, Üsküdar, İstanbul, Türkiye
0216-5456682
0216-3259663
Facebook
Twitter
Instagram
Kısa Tanım
Dişbudak ağacı, ahşap sektörünün vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bunun temel sebebi, en dayanıklı ağaçlardan biri olmasıdır. Sert ve yaş halkası çok olan bir ağaçtır. Hare yapısı sayesinde estetik bir görselliğe sahiptir. novathermowood dişbudak cephe kaplaması; bu özellikleri sayesinde çok fazla kullanım alanı yaratır, estetik ve uzun ömürlüdür. Binalarınızın farkını ortaya çıkarmak istiyorsanız, estetik bir görünüm arıyorsanız, uzun ömürlü ve dayanıklı kullanımıyla novathermowood dişbudak cephe kaplaması aradığınız cevap.
Uygulama Alanları
Dış cephe kaplaması uygulamaları
Teknik Özellikler
novathermowood cephe kaplamaları; her türlü iklim koşullarında kullanılabilen, kendine ait karakteristik özellikleri olan, hiç bir kimyasal madde içermeyen, %100 doğal masif ahşap malzemelerdir. Doğal ürünler olması nedeniyle, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilmesi için, uygulama ve bakımının da doğru şekilde yapılması gerekmektedir.
Kalite Garanti Belgeleri
FINOTROL, FC, FSC, Thermowood Birliği Belgesi, TMT, ISO 9001, TSE, KTÜ