Yukarı Git

Masif Ahşap

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Dağıtıcı, İthalatçı
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık, Uygulama
Ahşap Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ahşap Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Kotil Dış Tic. Ltd. Şti.
Ardınç Sok. No: 16, Bostancı, İstanbul , Türkiye
0216-4102576
0216-3610187
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
Accoya modifiye ahşap ürünüdür. Patentli asetilasyon tekniği ile modifiye edilmiş Yeni Zelanda Radiata’sından üretilir. Fırında kurutma tekniği uygulanmadığı için esnek yapıdadır. Kolay işlenebilirliğini ve orijinal rengini yitirmemiş bir ahşap türüdür. Toksik madde bulundurmaz, sürdürülebilir kaynaklardan üretilir ve sürdürülebilir enerji ile üretildiği için karbon ayak izi sıfırın altındadır. Üstün teknoloji sayesinde en zorlu şartlarda hatta tuzlu su içinde bile performans gösterir.
Uygulama Alanları
Cephe kaplamaları, deck uygulamaları, pencere ve kapı doğramaları, ahşap konstrüksiyonlar, bahçe mobilyaları gibi uygulamalarda ve iç mekan uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Toprak üstü uygulamalarda 50 sene, su içi ve toprak altında uygulamalarda 25 sene ömür garantisi vardır. Bağıl nem oranı %3-5’dir, Sınıf 1 dayanıklılığa sahiptir. Maksimum %1,5 çalışma oranı sunduğu için birçok uygulamada kullanım kolaylığı ve uzun kullanım ömrü olanağı sunar. Açık renkli bir ahşap olduğu için her renge boyanabilir. Ortalama ağırlığı 512 gr/m³’tür.
Kalite Garanti Belgeleri
PEFC, FSC, C2C, Dubokeur, BREEAM, LEED, GREENLABEL, E1