Yukarı Git

Isıl Ahşap

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Genel Temsilci, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Ahşap Dış Cephe Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Ahşap Dış Cephe Kaplaması teklifinizi hemen alın!
İlkay Dış Tic.
Keyap Cad. No:11 Y.Dudullu , 34775, Ümraniye, İstanbul, Türkiye
0216-5402100
0216-5401067
Facebook
Kısa Tanım
Dünyanın en kaliteli sürdürülebilir çam ormanlarının bulunduğu Finlandiya menşeli Lunawood® Thermowood (ısıl ahşap) 212°C ısı ve su buharı kullanılarak üretilen, iç ve dış mekanda kullanılan, %100 doğal ve sağlıklı ahşaptır.
Isıl işlemin amacı ağacın içeriğindeki reçinenin yüksek ısı ve su buharı yardımıyla alınması işlemidir. Böylelikle reçineden arınan thermowood kereste plenyeden sonra dönmeyen, çatlamayan, iklimsel dayanım kazandırılmış hale gelir.
Uygulama Alanları
Dış cephe kaplamaları, dekoratif asma tavan-tavan kaplamaları, duvar kaplamaları, merdiven, parke-deck uygulamaları, panjur sistemleri, sauna yer, duvar, oturak kaplamaları, peyzaj uygulamaları, masif kapı-pencere sistemleri, mobilya, oyuncak vb. ahşap uygulamalar
Teknik Özellikler
Lunawood® ekolojik, sağlam, yüksek ısıya rağmen bozulmayan doğal ahşap dokusu ile değişken ve sert iklim koşullarına karşı üstün dayanıklılık kazanır. Kimyasal içermez. Doğa dostudur.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, KOMO 2, NORDIC ECOLABEL, TWA, PEFC, BRE, MADE IN FINLAND