Yukarı Git

BTM Optigreen Bahçe Çatı Sistemi

Yeşil Çatı, Yeşil Bahçe Sistemi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yeşil Çatı, Yeşil Bahçe Sistemi teklifinizi hemen alın!
BTM Bitümlü Tecrit Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.
Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Gazi Bulvarı No:152, 35730, Kemalpaşa, İzmir, Türkiye
0232-8770402
0232-8770410
Kısa Tanım
Bahçe çatılar için özel geliştirilmiş yalıtım malzemelerinden oluşan sistem bütünüdür. BTM Optigreen, sistem ve marka olarak kalite, performans ve servis kavramlarını temsil eder. Daha güzel bir çevre ve kaliteli yaşam alanları sağlar.
Uygulama Alanları
Teras bahçe çatı alanları
Eğimli ve dik bahçe çatı alanları
Otopark üstü bahçe çatı alanları
Teknik Özellikler
BTM Optigreen Sistem Filtresi – Tip 105: Üstünde yer alan toprak tabakasındaki küçük parçacıkların alta geçmesini engelleyerek, drenaj sisteminde çamur ve tortu oluşumuna mani olur. Böylelikle yüksek su geçirgenliği sağlar.
BTM Optigree Drenaj Elemanı Tip FKD 25 (25 mm): Drenaj elemanı fazla suyun süratle uzaklaştırılmasını sağlarken, düz çatılarda ve uzun drenaj mesafelerinde suyun birikmesini engeller. Az ağırlıkla yüksek drenaj kapasitesi sunar.
BTM Optigreen Koruma ve Muhafaza Örtüsü Tip RMS 300/500: BTM Botanik bitki köklerine dayanıklı su yalıtım membranını korur ve suyu muhafaza eder.