Yukarı Git

Bitkilendirilmiş Yeşil Çatı Sistemleri

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Temsilci, İhracatçı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Danışmanlık, Uygulama
Yeşil Çatı, Yeşil Bahçe Sistemi fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Yeşil Çatı, Yeşil Bahçe Sistemi teklifinizi hemen alın!
BTM Bitümlü Tecrit Maddeleri San. ve Tic. A.Ş.
Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi Gazi Bulvarı No:152, 35730, Kemalpaşa, İzmir, Türkiye
0232-8770402
0232-8770410
Facebook
Twitter
Linked-in
Instagram
Kısa Tanım
BTM Optigreen Bitkilendirilmiş Yeşil Çatı Sistemleri, yağmur suyunu kullanarak yeşil örtüye dönüştürdüğünden, fazla drenaj yoğunluğunu azaltır, atık şebeke su yükü hafifletir. Hava kirliliğini ve havadaki toz partikülünü azaltır. Oksijen üretimini artırır, buhar geçirimi yüksektir. Nefes aldığımız hava kalitesini yükseltir, doğal olarak karbon salınımını azaltır. Yüksek izolasyon değeri olan, ısı radyasyonu yapmayan yapısı ile şehirlerdeki ısı ada oluşumu etkisini azaltır. Bunun sonucu ısıtma ve soğutma giderlerini düşürür, kentsel konforu yükseltir.Gürültüyü emerek, kentsel boyutta ses izolasyonu sağlar. Sera gazlarını yok eder, yağmur suyuna havadan karışan ağır metalleri toprak içerinde tutarak arındırır. Tasarım ve estetik zenginliği yüksek, yeşil ile bütünleşmiş mimari konseptler oluşturur. Sistem bileşenlerinden BTM Botanik Elastobit PE4 Su Yalıtım Örtüsü bitki köklerine dayanıklı olup, Almanya’da WIHENSTEPHAN-TRIESDORF Üniversitesi’nde 2 yıl süren dayanıklılık testlerinden başarıyla geçmiştir. TS EN 13948 CE kalite belgesine sahiptir.
Uygulama Alanları
Bina teras çatılarında, eğimli çatılarda, peyzaj uygulamalarında, yer altına alınan otoparkların üzerindeki çatılarda, kat bahçesi olarak dizayn edilmiş; altta yaşam ve kullanım alanı olan bina teraslarında bahçe çatılar olarak kullanılmaktadır.
Kalite Garanti Belgeleri
CE, FLL ve TS EN 13948
Referanslar
Tema İstanbul
YDA Park Avenue Ankara
Rönesans Mecidiyeköy Plaza İstanbul
Zorlu Plaza İstanbul
Optimus Mavişehir Konutları İzmir
Tuzla Piri Reis Üniversitesi
Sakura Park Yalova Evleri
Şato Ayasaranda Oteli İzmir
Şişli Bomonti Hilton Otel İstanbul