Yukarı Git

Polikarbonat Paneller

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık
Polikarbonat Çatı Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Polikarbonat Çatı Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Polinet İnşaat ve Tekstil San. Dış Tic. Ltd. Şti.
S.S. İstanbul Mermerciler Yapı Kooperatifi Sanayi Sitesi 5.Cad. No:20 Köseler Köyü, Dilovası, 41480, Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-7281513
0262-7281534
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
NewLux polikarbonat paneller; araba park yeri, kanopi, balkon, veranda, sera, kış bahçesi, çatı feneri gibi küçük alanlarda düz çatı ve cephelerin, ucuz ve estetik çözümler sunarak, kolay, hızlı ve güvenli kaplanmasını sağlar.
Modül genişliği 250 mm, kalınlığı 16 mm olan NewLux modüler polikarbon paneller, yüksek ışık geçirgenliği ve ısı yalıtımı sağlayan dört duvarlı gövde yapısına sahiptir. Konstrüksiyona gizli vida yuvası ile monte edilen NewLux polikarbonat paneller, özel yan kenarlarıyla, birbirlerine kolayca ve güvenle kilitlenirler. Bu birleşim detayı sayesinde; çatı ve cephe ışıklık alanları ısı, rüzgar ve suya karşı herhangi bir birleşim aksesuarına ihtiyaç olmadan pratik, güvenli ve kesintisiz saydamlıkla kaplanır.
Uygulama Alanları
Doğal çatı ve cephe aydınlatma ve ışıklık; kış bahçesi, sera, otopark, yürüyüş yolu, veranda, iç dekorasyon
Teknik Özellikler
Kalınlık: 16 mm
Modül genişliği: 250 mm
Uzunluk: 3000-6000 mm
Ürün yapısı: 4 duvarlı
Isı yalıtım değeri: 2,1 W/m² ̊K
Işık geçirgenliği (%): Şeffaf: 65, Opal: 45
Kalite Garanti Belgeleri
CE
Referanslar
Kocaeli Üniversitesi Kampüsü
Sera - Azerbeycan Ofis
Fabrika Cephesi