Yukarı Git

Polikarbonat Çok Duvarlı Çatı ve Cephe Paneli/GrecaLux

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Polikarbonat Çatı Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Polikarbonat Çatı Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Polinet İnşaat ve Tekstil San. Dış Tic. Ltd. Şti.
S.S. İstanbul Mermerciler Yapı Kooperatifi Sanayi Sitesi 5.Cad. No:20 Köseler Köyü, Dilovası, 41480, Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-7281513
0262-7281534
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
GrecaLux UV korumalı, modüler üç duvarlı polikarbonat panel sistemidir. Trapezoidal şekliyle ürüne hem yüksek yük direnci hem de çok iyi ısı yalıtımı verir. GrecaLux bu formu sayesinde enine veya boyuna kolayca ve güvenli eklenebildiğinden çok uzun veya çok geniş olan düşey veya yatay ışıklık alanlarının bile kaplanmasına olanak tanır. Her türlü sandviç panel kaplamasına uyumludur.
GrecaLux UV korumalı çok duvarlı polikarbonat paneller, trapez (ikizkenar yamuk) formuyla, yüksek yük direncine, ısı yalıtımına ve ısık geçirgenliğine sahiptir. Pazardaki binili ve kepli sistem sandviç çatı panel aralarında kolay ve güvenli monte edilebilmesi için, GrecaLux PC paneller iki farklı kulak yapısında üretilmektedir. Üstün üretim teknolojisi sayesinde 8 mm ile 16 mm arası
farklı kalınlıklarda üretilebilmeleri, farklı kalınlıklardaki sandviç panellere kolayca monte edilebilmelerini sağlamaktadır. GrecaLux paneller; tozun hücrelere girmesini, buna bağlı olarak ortaya çıkan estetik bozulmayı ve ışık geçirgenliği kaybını önlemek için uçları kapalı üretilmiştir.
Uygulama Alanları
Fabrikalar, sanayi yapıları, endüstriyel binalar ve ışıklık planlanan tüm yapılarda
Teknik Özellikler
Kalınlık: 8-10-12-16 mm
Ürün yapısı: 3 duvarlı
Genişlik MS: 1000 mm
Genişlik ES: 1040 mm
Uzunluk: Standart 12 m veya istenilen uzunlukta
Isı iletim katsayısı (W/mK): 2,91 ( 8 mm kalınlık için )
Işık geçirgenliği (%): Şeffaf 75, Opal 60 ( 8 mm kalınlık için )
Kalite Garanti Belgeleri
EN 13823, ISO 9001:2008, GOST, CE