Yukarı Git

Polikarbonat Çatı Paneli

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Hizmetler:
Proje, Danışmanlık
Polikarbonat Çatı Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Polikarbonat Çatı Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Polinet İnşaat ve Tekstil San. Dış Tic. Ltd. Şti.
S.S. İstanbul Mermerciler Yapı Kooperatifi Sanayi Sitesi 5.Cad. No:20 Köseler Köyü, Dilovası, 41480, Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-7281513
0262-7281534
Facebook
Twitter
Kısa Tanım
NewLux PC Paneller, araba park yeri, kanopi, balkon, veranda, sera, kış bahçesi, çatı feneri gibi küçük alanlarda düz çatı ve cephelerin herhangi bir birleşim aksesuarına ihtiyaç duyulmadan, ucuz ve esnetik çözümler sunarak, kolay, hızlı ve güvenli kaplanmasını sağlar. Modül genişliği 250 mm, kalınlığı 16 mm olan NEWLUX PC Modüler Paneller, yüksek ışık geçirgenliği ve ısı yalıtımı sağlayan dört duvarlı gövde yapısına sahiptir. Konstrüksiyona gizli vida yuvası ile monte edilen NEWLUX PC Paneller, özel yan kenarlarıyla, birbirlerine kolayca ve güvenle kilitlenirler. Bu birleşim detayı sayesinde; çatı ve cephe ışıklık alanları ısı, rüzgar ve suya karşı herhangi bir birleşim aksesuarına ihtiyaç olmadan pratik, güvenli ve kesintisiz saydamlıkla kaplanır.
Uygulama Alanları
Konut, araba park yeri, veranda, kış bahçesi, kanopi, balkon, sera, çatı fenerlikleri
Teknik Özellikler
Mükemmel ışık geçirgenliği
Yüksek ısı yalıtımı
Kolay ve hızlı montaj
Yüksek yangın direnci
Yüksek darbe direnci
Renk çeşitliliği
Kalite Garanti Belgeleri
CE 16153, GOST, Yangın Sınıflandırma Sertifikaları, 10 Yıl Garanti Belgesi, ISO 9001:2008