Yukarı Git

Kilitli Sistem Polikarbonat Çok Duvarlı Çatı ve Cephe Paneli/MegaLux

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici
Polikarbonat Çatı Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Polikarbonat Çatı Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Polinet İnşaat ve Tekstil San. Dış Tic. Ltd. Şti.
S.S. İstanbul Mermerciler Yapı Kooperatifi Sanayi Sitesi 5.Cad. No:20 Köseler Köyü, Dilovası, 41480, Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-7281513
0262-7281534
Facebook
Twitter
Linked-in
Kısa Tanım
MegaLux sistemde 60 cm genişliğinde 5 duvarlı PC modüler paneller çok farklı ışıklık uygulamalarına alternatif çözümler sunabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Yapısı sayesinde MegaLux hem çatı hem cephe ışıklık kaplaması olarak kullanılabilmektedir. MegaLux PC panelin her iki yanındaki tırnakları güvenli ve kolay panel bağlantıları için büyük bir avantaj sağlar. Paslanmaz çelikten imal edilmiş klips bağlantı elamanları tırnaklara takılarak taşıyıcı konstrüksiyona monte edilirler. Panel tırnaklarına monte edilebilen PC, aluminyum veya çelik kilit profilleri PC panel birleşim arakesitini ve bağlantı elamanlarını örterek sistemi dış ortam etkilerinden korur; su ve ısı yalıtımını sorunsuz hale getirir. MegaLux sistemin standart düz PC levhaların uygulama detaylarına karşı tartışmasız üstünlüğü yanısıra 5 katmanlı yapısı sayesinde içindeki hava kanalları daha yüksek ısı yalıtımı sağlar. MegaLux sistemin sağladığı yüksek ışık geçirgenliği geniş renk alternatiflerine göre değişkenlik göstererek çok esnetik ve fonksiyonel çözümler sunmaktadır. Her iki yüzünün de UV korumalı üretilebilmesi sistemin güneş ışınlarına karşı mukavemetini maksimuma çıkarmaktadır. MegaLux sistem içinde yer alan özel tasarımlı aluminyum profiller ve diğer aksesuarlar kolay, hızlı ve sorunsuz uygulamalara imkan sağlar. PC paneller aluminyum veya çelik kilit profilleri sayesinde PC panellerin tırnaklı yüzeyi hem iç tarafta hem dış tarafta olacak şekilde kullanılabilir. MegaLux PC paneller kolayca bükülebilmesi ve esnek olmasına karşın, darbelere dayanıklığı ve diğer üstün özellikleriyle çok kaliteli mimari doğal aydınlatma malzemeleridir.
Uygulama Alanları
Çatı ve cephe kaplaması
Teknik Özellikler
Kalınlık: 10-12-16-18-20 mm
Ürün yapısı: 5 duvarlı
Hücre genişliği: 8 mm
Genişlik: 60 mm
Uzunluk: Standart 12 m veya istenilen uzunlukta
Isı iletim katsayısı (W/mK): 2,25 ( 10 mm kalınlık için )