Yukarı Git

Metal Panel Kiremit ve Çatı Sistemleri

Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Genel Dağıtıcı, İthalatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Proje, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Metal Çatı Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Çatı Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Starbond Metal Panel Kiremit
Doğan Araslı Bulvarı Fatih Sanayi Sitesi D4 Blok No:76, 34510, Esenyurt, İstanbul, Türkiye
0212-6908738
0212-6904334
Facebook
Kısa Tanım
Starbond Metal Panel Kiremit; güçlü, kaliteli, üstün teknolojiyle üretilen, garantili, sağlam oluşu ve kolay uygulanışı ile inşaat sektöründe, mimar, mühendislerin tercih ettikleri çatı kaplama malzemesidir.
Uygulama Alanları
İstenilen renklerde üretilen, korozyona karşı diğer malzemelere göre dört kat daha güçlendirilen yangına, rüzgara dirençli, hafif olma özelliği ile binayı yormayan, sanayi yapıları, lüks konutlar, villaların 12°-45° eğimli tüm çatılarda rahatlıkla kullanılır ve hiç bakım gerektirmez.
Teknik Özellikler
Alüminyum-çinko alaşımlı çelik üzerine, akrilik reçine, doğaltaş ile kaplanarak üretilir. Her türlü iklim şartlarına dayanıklı, uzun ömürlü, su almayan, solmayan farklı renkleri, doku ve desenleri ile de estetiktir. İstenilen renklerde üretilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
Starbond Metal Panel Shingle produced by coating acrilic resin and natural stone on the Aluminum-Steel alloyed steel, is far more resistant against all climate conditions, more durable, water proof, non-fading colored and aesthetic tissue and patterns. It can be produced in demanded colors.