Yukarı Git

Starbond Doğal Taş Kaplı Metal Panel Kiremit ve Çatı Sistemleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Metal Çatı Kaplaması fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Metal Çatı Kaplaması teklifinizi hemen alın!
Starbond Metal Panel Kiremit İnş. İth. İhr. San ve Tic. Ltd. Şti.
Atatürk Mah. Orhan Veli Cad. No : 4 / D Kıraç - Esenyurt / ISTANBUL / TURKEY, Atatürk , Esenyurt, İstanbul, Türkiye
0212-6908738
0212-6904334
Facebook
Kısa Tanım
Starbond Doğal Taş Kaplı Metal Panel Kiremit 50 yıl garantilidir. Uzun ömürlü, korozyona dayanıklı galvalum çelikten (%55 alüminyum-çinko alaşımı kaplı çelik - Aluzink) üretilmektedir. Yapılarda iklimsel yalıtım sağlayabilen yapısı ile ısıyı yansıtma özelliği kalkan etkisi gösterir. Böylece sıcak ve soğuk havayı yansıtmasıyla yapılarda önemli ölçüde enerji verimliliği sağlar. Kolay montajlanması nedeniyle işçilik maliyetleri ve kurulum zamanından kazanılır. Her türlü hava şartına uygun olup, hafif olması nedeniyle binaya yük bindirmez ve nakliye maliyetleri düşük olur. Her türlü çatı yapımında kullanılabilen, çevreci, geri dönüşümlü, estetik görünümlü ve akıllı bina yapımına uygun olup inşaatçılar, mühendisler ve mimarlar tarafından tercih edilmekte olan dünya standartlarında bir üründür.
Uygulama Alanları
Diğer geleneksel kiremitlere göre 8 kat daha hafif, binayı yormayan özelliği ile sanayi yapılarında, tarihi binaların restorasyonunda, pazar yeri, otel, hastane, okul, lüks konutlar, villalar ve 12° - 45° eğimli tüm çatılarda rahatlıkla kullanılır ve bakım onarım gerektirmez.
Teknik Özellikler
Hammaddesi olan alüminyum çinko kaplı çelik Aluzink; paslanmaya karşı dayanıklı olup su geçirmez özelliklidir. Yapılarda, iklimsel yalıtım sağlayabilen yapısı ile ısıyı yansıtma özelliği kalkan etkisi göstermektedir. 1 m2 alan kaplayan 2 adet panel kiremitin ağırlığı 6 kg’dır. Kil ve beton esaslı kiremite göre 8 kat daha hafiftir, binaya yükü azdır. Metalin kaplandığı doğal taşlar, magmatik türevli bir taş cinsi olup su tutmaz özelliklidir. Böylelikle yağmur ve doludan etkilenmez, gürültüyü ve ısıyı yansıtmaz. İstenilen renklerde üretilebilir.
Kalite Garanti Belgeleri
ISO, CE, BSI