Yukarı Git

Kiremit/Diva Kiremit

Marka
Kiremit fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Kiremit teklifinizi hemen alın!
Braas Çatı Sistemleri
Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi İnönü Mah. Atatürk Bulv. No:20 , Gebze, Kocaeli, Türkiye
0262-7512491
0262-7512222
Kısa Tanım
Kiremidi bir sanat olarak algılayan Braas Çatı Sistemleri, her biri tek tek eskitilmiş görünüme sahip Diva kiremitler ile çatıları bir başyapıta dönüştürüyor. Diva serisinde kiremitler, farklı ve yenilikçi bir üretime sahiptir. Diva kiremitler üretim aşamasında kendine özgü bir yüzey uygulama tekniğine tabi tutuluyor. Bu teknik sayesinde kiremit yüzeyinde portakal kabuğuna benzer bir doku oluşturuluyor. Doku tasarımları Braas’ın İtalya’daki tasarım ofislerinde yaratılan Diva’nın kendine has yüzey dokusu ve açıklı koyulu renk geçişleri ile çatılarda gün boyu farklı renk algıları ve gölge efektleri sağlanıyor. Diva serisi, Anadolu Güneşi, Kapadokya Esintisi, Toros Ateşi, Likya Antik ve Olympos Ateşi seçenekleri ile sunuluyor.
Uygulama Alanları
Türkiye’nin her yerinde eğimli çatıya sahip villa veya apartman tüm konutlarda, turistik ve sosyal tesislerde, kamu binaları vb. tüm yapılarda Braas kiremit uygulama esasları dahilinde güvenle kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Ebatlar: 33x42 cm (Yaklaşık 10 adet/m²)
Yüzey: Portakal kabuğu
Kalite Garanti Belgeleri
TSE, CE, 30 Yıl Ürün Garantisi (Suya ve Dona Karşı)