Yukarı Git

ETFE

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje, Danışmanlık, Kontrolluk, Uygulama, Montaj, Taahhüt
Etfe fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Etfe teklifinizi hemen alın!
Onart Yapı Sistemleri İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Beylikdüzü Organize San. Bölgesi Mah. Bakırcılar Sanayi Sitesi Karanfil Cad. No:21 Kat:2, 34524, Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye
0212-8750710
0212-8750720
Kısa Tanım
ETFE Sistemler genellikle cam sistemlerle karşılaştırılan sistemlerdir. Çatı ya da cephe uygulamalarında cama oranla çeşitli avantajlar sunmaktadır. En belirgin farkı ETFE malzemenin yastık olarak uygulandığında sağladığı izalasyon özelliği ve hafifliğidir. Sistemin hafif olması, ana taşıyıcı sistemin maliyetini de etkilemektedir. Cam taşıyıcı sistem, aynı proje dikkate
alındığında ETFE ile uygulanmış olana göre daha ağır çıkmaktadır. Çift ya da tek filmleriyle oluşturulan hava yastıkları farklı, ayrıcalıklı çatı ve cephe çözümleri sunar. ETFE yastıkları, ısı yalıtımının yanısıra, gün ışığından da maksimum faydayı sağlar.
Uygulama Alanları
Geniş açıklıklı yapılar, kamu binaları, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler, istasyonlar, duraklar, endüstri yapıları, ısı yalıtımları, atriumlar, oteller, spor tesisleri, stadyumlar, oyun alanları gibi yapıların çatı ve cephelerinde kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
İthal malzeme ETFE (Etilen Tetra Flouoro Etilen) filmi,
Yüksek UV dayanımı,
Düşük birim ağırlık,
Kir tutmazlık,
Yüksek alev direnci,
Alüminyum çerçeve,
Yaklaşık 35 yıl ömür,
Isı yalıtımında verimlilik,
Enerji tasarrufu,
İç mekanda doğal ışık
Kalite Garanti Belgeleri
ISO9001:2000 ve ISO14001
Referanslar
Sinpaş Altınoran Agora AVM ETFE Üst
Örtüsü, Ankara
Bakü Olimpik Stadyumu Led Montajı, Bakü
Benzer Ürünler