Yukarı Git

Titanyum Çinko Yağmur Suyu İndirme Sistemleri, Çatı Aksesuar ve Süslemeleri

Marka
Firma ve Ürün İlişkisi:
Üretici, İhracatçı, Satış Pazarlamacı
Hizmetler:
Ön Etüd/Fizibilite, Proje
Drenaj Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Drenaj Sistemleri teklifinizi hemen alın!
VMZINC Türkiye İrtibat Ofisi
Gümüşsuyu Mah. Miralay Şefikbey Sok. No:13/3, 34437, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye
0212-2433803
0212-2433809
Kısa Tanım
Titanyum çinko asma oluk, çinko dere, vadi dere, mahya, çinko saçak, damlalık, çinko parapet, çinko harpuşta, etek, titanyum çinko iniş boruları, dirsek, bağlantı ve havalandırma elemanları ve geleneksel çatı süslemelerini içerir. 100 yılı aşkın ömrü vardır. Estetik, doğal, esnek ve sağlamdır. Tüm iklim şartlarına dayanımı en üst seviyededir, paslanmaz ve bakım gerektirmez. Doğa dostudur, tüm yapı malzemeleri ve çevre ile uyumludur. Kurulumu kolay hazır aksesuarlardan oluşur.
Uygulama Alanları
Hazır bitim elemanları, çinko dereler, çinko oluklar, süslemeler
İklimler: Aşırı agresif alanlar dahil tüm Türkiye (tuzlu deniz kenarı, dağ iklimi, korozyonun ve UV’nin yüksek olduğu yerler dahil)
Yapılar: Yeni inşaat, renove ve restore yapılar
Teknik Özellikler
Yüzey alternatifleri: Quartz-Zinc® (füme gri), Anthra-Zinc® (antrasit siyah) ve 4 farklı PIGMENTO® (ağaçkabuğu, liken yeşil, kül mavi, toprak kırmızı)
Özgül ağırlığı: 7,2 cm³
Standart kalınlıklar: 0,65 mm / 0,70 mm
Kalite Garanti Belgeleri
Ürün: %99,995 saflıkta çinko, belirli oranlarda titanyum ve bakır alaşımı: EN 988, PREMIUMZINC, ISO 9001: 2000, ISO 14001, LEED, BREEAM, HQE, yüzey garantisi sertifikalarına sahiptir.
Hizmet: PRO-ZINC® uygulama eğitimleri, şantiye desteği, mimari tasarım desteği.